קהילת קוטקס

הכירו את קהילת קוטקס

בואי להיות חלק מקהילה שלמה שהיא #דור_חדש_של_בנות! שם אנחנו מדברות על הכל: מחזור, תחבושות, טמפונים, דימוי גוף, אהבה עצמית, מערכות יחסים עם החברות וההורים ועוד. בקהילה שלנו תוכלי להתייעץ עם נשות מקצוע כמו פסיכולוגית, גניקולוגית, תזונאית ויועצת כושר יחד עם כל המשפיעניות שאת הכי אוהבת. זאת קהילה חזקה של בנות שבה ניתן לך את כל הכלים שאת צריכה לבנות לך את הביטחון העצמי והכי חשוב, פינה שלך שתוכלי להתייעץ בדיסקרטיות על כל מה שתרצי. שימי לב, הקהילה סגורה לבנות ב-ל-ב-ד! אז יאללה, מצטרפת? בואי, למה את מחכה? קליק ואת שם. 
 
הצטרפי לקהילה שלנו
בואי להיות חלק מקהילת קוטקס
אז יאללה, מצטרפת? בואי, למה את מחכה? קליק ואת שם
הצטרפי לקהילה הסגורה של קוטקס

סימן שאת אישה

קוטקס היא הרבה מעבר למוצרי הגיינה בזמן המחזור! אנחנו הכתובת שלך לכל השאלות שתמיד רצית לשאול ואולי קצת התביישת... הגינקולוגית שלנו מספקת מענה על השאלות הכי מסקרנות וכן, יש לנו אפילו סרטון שידגים לך איך להשתמש בטמפון

קול חדש של בנות
אנחנו בקוטקס מאמינות שחשוב לשמוע את הקול של כולכן! הצטרפי לקהילה שלנו והביעי את דעתך בסוגיות שונות- מדימוי עצמי, בדידות ועד טיפוח אישי השמיים הם הגבול!

באנו לעשות כייף
כל הנושאים הרציניים, בקוטקס תוכלי לצחוק עד שתכאב הבטן (ולא מהסיבות שחשבת) מימז שתוכלי להזדהות איתם, סרטונים משעשעים, תחרויות נושאות פרסים ועוד.